nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020

jj

dodane 29.11.2019 10:13

Reprezentacja Polski już przygotowała paczkę

Nasi piłkarze wsparli rodzinę, która wychowuje 5 niepełnosprawnych dzieci.

- Na pewno jest to dla nas jakiegoś rodzaju tradycja, co roku spotykamy się o podobnej porze i robimy Szlachetną Paczkę - mówi Kamil Glik.

- Dla nas Szlachetna Paczka to rzecz, którą robimy z wielką radością, z wielką też miłością dla osób, które tej pomocy potrzebują -  dodaje Robert Lewandowski.

W tym roku piłkarze naszej reprezentacji razem ze swoim trenerem Jerzym Brzęczkiem przygotowali paczkę dla pani Kasi i pana Piotra, którzy wychowują piątkę niepełnosprawnych dzieci.

W filmiku poniżej można podejrzeć, jak wyglądało tegoroczne pakowanie prezentów.

Do akcji Szlachetna Paczka przyłączyli się także m.in. himalaiści Krzysztof Wielicki i Andrzej Bargiel oraz ratownicy górscy z Podhalańskiej Grupy GOPR.

Finał akcji odbędzie się w weekend 6-8 grudnia. Wtedy darczyńcy przekażą swoje paczki do specjalnych magazynów. Stamtąd prezenty dotrą do konkretnych potrzebujących ludzi. Więcej na szlachetnapaczka.pl

Reprezentanci przygotowali SZLACHETNĄ PACZKĘ dla rodziny Kasi i Piotra
Łączy nas piłka
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione