nasze media Najnowszy numer MGN 02/2021

PAP/ps

dodane 29.12.2018 11:00

Co w sporcie w 2019 roku

Zobaczcie kalendarz sportowych wydarzeń w 2019 roku. Będzie się działo.

W Formule 1:

17.03 GP Australii (Melbourne)

31.03 GP Bahrajnu (Sakhir)

14.04 GP Chin (Szanghaj)

28.04 GP Azerbejdżanu (Baku)

12.05 GP Hiszpania (Barcelona)

26.05 GP Monako (Monte Carlo)

9.06 GP Kanady (Montreal)

23.06 GP Francji (Le Castellet)

30.06 GP Austrii (Spielberg)

14.07 GP W.Brytanii (Silverstone)

28.07 GP Niemiec (Hockenheim)

4.08 GP Węgier (Budapeszt)

1.09 GP Belgii (Spa-Francorchamps)

8.09 GP Włoch (Monza)

22.09 GP Singapuru

29.09 GP Rosji (Soczi)

13.10 GP Japonii (Suzuka)

27.10 GP Meksyku (Meksyk)

3.11 GP USA (Austin)

17.11 GP Brazylii (Sao Paulo)

1.12 GP Abu Zabi (Yas Marina)

 

W hokeju na lodzie:

4-14.04 MŚ elity kobiet (Espoo/Finlandia)

10-26.05 MŚ elity (Bratysława i Koszyce/Słowacja)

 

W kolarstwie:

11.05-2.06 Giro d'Italia

6-28.07 Tour de France

3-9.08 Tour de Pologne

24.08-15.09 Vuelta a Espana (Hiszpania)

 

W koszykówce:

31.08-15.09 MŚ mężczyzn (Chiny)

 

W lekkiej atletyce:

1-3.03 Halowe ME (Glasgow/Szkocja)

16.06 Memoriał Janusza Kusocińskiego (Chorzów)

14.07 Memoriał Ireny Szewińskiej

14.09 Memoriał Kamili Skolimowskiej (Chorzów)

28.09-6.10 MŚ (Dauha/Katar)

 

W łyżwiarstwie figurowym:

21-27.01 ME (Mińsk/Białoruś)

18-24.03 MŚ (Saitama/Japonia)

 

W narciarstwie klasycznym:

19.02-3.03 MŚ (Seefeld/Austria)

PŚ - skoki:

1.01 Garmisch-Partenkirchen/Niemcy - TCS

4.01 Innsbruck/Austria - TCS

6.01 Bischofshofen/Austria - TCS

12.01 Predazzo/Włochy

13.01 Predazzo/Włochy

19.01 Zakopane - drużynowy

20.01 Zakopane

26.01 Sapporo/Japonia

27.01 Sapporo/Japonia

1.02 Oberstdorf/Niemcy

2.02 Oberstdorf/Niemcy

3.02 Oberstdorf/Niemcy

9.02 Lahti/Finlandia - drużynowy

10.02 Lahti/Finlandia

15.02 Willingen/Niemcy - drużynowy

16.02 Willingen/Niemcy

17.02 Willingen/Niemcy

9.03 Oslo/Norwegia – drużynowy - Turniej Raw Air

10.03 Oslo/Norwegia - Turniej Raw Air

12.03 Lillehammer/Norwegia - Turniej Raw Air

14.03 Trondheim/Norwegia - Turniej Raw Air

22.03 Planica/Słowenia

23.03 Planica/Słowenia - drużynowy

24.03 Planica/Słowenia

 

W piłce nożnej:

  • Mecze el. ME 2020 z udziałem reprezentacji Polski:

21.03 Austria - Polska

24.03 Polska - Łotwa (Warszawa)

7.06 Macedonia - Polska

10.06 Polska - Izrael (Warszawa)

6.09 Słowenia - Polska

9.09 Polska - Austria (Warszawa)

10.10 Łotwa - Polska

13.10 Polska - Macedonia (Warszawa)

16.11 Izrael - Polska

19.11 Polska - Słowenia (Warszawa)

  • Liga Narodów UEFA - turniej finałowy (Final Four) w Portugalii

5.06 półfinał: Portugalia - Szwajcaria (Porto)

6.06 półfinał: Holandia - Anglia (Guimaraes)

9.06 mecz o 3. miejsce (Guimaraes)

9.06 finał (Porto)

  • LM

1.06 finał (Madryt/Hiszpania)

  • LE

29.05 finał (Baku/Azerbejdżan)

 

14.08 Mecz o Superpuchar Europy UEFA (Stambuł/Turcja)

 

W piłce ręcznej:

9-27.01 MŚ mężczyzn (Dania, Niemcy)

30.11–15.12 MŚ kobiet (Japonia)

 

W siatkówce:

2-4.08 Interkontynentalne turnieje kwalifikacyjne kobiet do igrzysk w Tokio

9-11.08 Interkontynentalne turnieje kwalifikacyjne mężczyzn do igrzysk w Tokio

23.08-8.09 ME kobiet (Polska; Turcja; Węgry; Słowacja)

12-29.09 ME mężczyzn (Belgia; Francja; Holandia; Słowenia)

1-15.10 PŚ mężczyzn (Japonia)

 

W tenisie ziemnym:

14-27.01 Australian Open (Melbourne/Australia)

26.05-9.06 French Open (Paryż/Francja)

1-14.07 Wimbledon (Londyn/W.Brytania)

26.08–8.09 US Open (Nowy Jork/USA)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

  • 2
    Mikotka
    ostatnia aktywność: 03.04.2020
    łączna liczba komentarzy: 44
  • 3
    Nacixxx
    ostatnia aktywność: 28.01.2020
    łączna liczba komentarzy: 7
  • 4
    kociaczek
  • 5
    aniela_b

Najwyżej docenione