nasze media Najnowszy numer MGN 04/2023

MGN 09/2018

dodane 13.02.2019 15:00

Męcząca klasa

Moja klasa strasznie mnie denerwuje. Zachowują się beznadziejnie, dziko, nie mogę na to spokojnie patrzeć. Oby ten rok , ostatni rok w szkole, wreszcie się skończył. Ósmoklasistka

Bardzo często bywa tak, że podczas ostatnich miesięcy w klasie ma się rówieśników serdecznie dosyć. Zdarza się to też w szkołach średnich przed maturą. Więc licz miesiące i tygodnie. Jak sprawdzisz wszystkie ferie, to zobaczysz, jak ten czas szybko przeleci.
Jesteście w trudnym wieku dojrzewania. Nastolatki często tak ulegają klasowej modzie, że zachowują się beznadziejnie. No i tak się widocznie stało w Twojej klasie. Z całego serca życzę, byś miała dobre towarzystwo w kolejnej szkole. Skup się na nauce, by się dostać do wymarzonej szkoły. A na rówieśników spoglądaj z większą tolerancją, serdecznością, bo wielu z nich wcale nie jest w środku taka, jak się pokazują. Po prostu w klasie panuje moda na pewne zachowanie i wszyscy tej modzie ulegają. Ty bądź sobą, ale nie patrz na nich z pogardą. Każdy ma oprócz wad także zalety.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..