Adam Śliwa Adam Śliwa

dodane 29.09.2018 09:35

Zwycięska porażka

Polscy siatkarze wygrywając pierwszy set z Włochami wywalczyli sobie finały.

W trwających mistrzostwach świata Włosi po porażce z Serbią aby awansować do finału nie mogli stracić seta. Już na początku biało-czerwoni pozbawili ich złudzeń pewnie wygrywając do 14. Dalej mecz był zacięty i ostatecznie Włosi wygrali 3:2. Polacy po pierwszym secie zmienili skład na rezerwowy, aby oszczędzać siły na półfinał i mecz o medal w niedzielę. Włosi walcząc o honorowe zwycięstwo pozostali w pierwszym składzie. Nasi siatkarze w sobotę wieczorem powalczą w półfinale z zespołem z Ameryki, a Brazylia zmierzy się z Serbią.

14:25, 25:21, 18:25, 25:17, 15:11