nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 01.10.2018 16:00

Można mieć nadzieję

Na początku liceum poznałam w klasie kolegę, który mi się spodobał. Po pewnym czasie zaczął spotykać się z inną dziewczyną z klasy. Zrobiło mi się trochę przykro, ale w duchu życzyłam im dobrze. Niedobrze się im układa, ona się bawi chłopakami. Tymczasem moje zauroczenie nie minęło, a może nie chciałam się go szczególnie wyzbyć. Nie chcę niczego rozbijać, ale skrycie marzę, by kiedyś on mógł być kimś więcej niż tylko kolegą. Czy mogę sobie robić taką nadzieję? 16-latka

Gratuluję dojrzałości, dobroci, uczciwości. Oczywiście, że możesz mieć nadzieję, że coś pięknego Was połączy. Tamta dziewczyna pewnie bawi się chodzeniem, może odreagowuje swoje problemy. W młodym wieku związki rzadko są trwałe. Dlatego też nie spiesz się, bądź cierpliwa, ale też nie ograniczaj się tylko do marzeń. Rozmawiaj z nim, wspieraj, możesz też myśleć o przyjaźni, która powoli zmieni się z inną relację. Jeśli nie, to będziesz miała dobrego kolegę lub przyjaciela.

kochaneproblemy@malygosc.pl

Zadaj pytanie:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione