nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 30.09.2018 16:05

Rodzinne tajemnice

Zaczęłam się spotykać z bardzo miłym chłopakiem. Za nami już kilka długich spacerów i ciekawe rozmowy. Boję się mu powiedzieć, że moja rodzina jest daleka od ideału. Ojciec pije, mama jest podejrzliwa, kłótliwa, chętnie mnie kompromituje przy znajomych. Czy mam mu to szybko powiedzieć? A jeśli ze mną zerwie? Licealistka

Nie odpowiadasz za swoich rodziców. Twoja sytuacje rodzinna nie wynika z żadnych Twoich wad, błędów, nie w tym żadnej Twojej winy. Nie wiesz też, jak jest u niego. Nastolatki skupione na swoim problemie myślą często, że u innych jest idealnie. Nie wyrywaj się z rodzinnymi tajemnicami. Teraz ciesz się chwilą, drobiazgami i jak najwięcej rozmawiajcie. Pewnego dnia wyczujesz, że nadszedł czas na rodzinne opowieści. Gdyby i on miał problemy, to spokojnie, uważnie słuchaj, współczuj, ale nie oceniaj. Wy macie powoli budować swoją relację, czy będzie trwała, czas pokaże. Absolutnie nie spiesz się z tym tematem.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione