nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 13.09.2018 16:00

Dziwne zachowanie

W klasie jest dziwny wobec mnie chłopak. Swobodnie rozmawia z koleżankami, a mnie omija szerokim łukiem. Kilka dziewczyn z nim chodziło, ale nie było to trwałe. Jeśli już się do mnie odezwie, to zazwyczaj jest to przekleństwo lub jakaś chamska odzywka. Wtedy ja również odzywam się niespecjalnie miło, ale nie aż tak jak on. Jeśli jesteśmy przypadkowo sami, zachowuje się w miarę normalnie i można z nim spokojnie pogadać. Kiedyś musiałam obok niego usiąść i powitał mnie pięknie, a potem szybko dodał, że nie wie, dlaczego tak powiedział. Czy z jego za-chowania można coś wywnioskować? Jak ja się powinnam zachowywać wobec niego? Gimnazjalistka, kl. III

Chłopak ma chyba chaos w głowie i sercu. Podejrzewam, że może być nawet zauroczony, ale nie radzi sobie z emocjami. Może ma kompleksy, może sądzi, że nie ma u Ciebie szans? Jeśli go lubisz, to bądź cierpliwa i wykorzystuj chwile, gdy jest szansa na normalną rozmowę. Ale też wtedy wyraźnie chociaż spokojnie go poproś, by skończył z dziecinnym zachowaniem wobec Ciebie. Z jakiś powodów wstydzi się własnej tkliwości, delikatności, dlatego pokrywa wszystko chamskimi odzywkami. Wierzę, że lada dzień chłopak zapanuje nad emocjami, a Ty kombinuj, jak mu w tym pomóc, ale jednocześnie żądaj szacunku i zwracaj uwagę, że nie życzysz sobie chamskich odzywek czy wulgaryzmów.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.p

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione