nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 19.08.2018 18:00

Koleżanki bywają różne

Mam taką koleżankę z klasy, która jest moim przeciwieństwem. Ja lubię czytać i siedzieć w domu, a ją nudzą książki, jest w ciągłym ruchu. Ja ubieram się skromnie i nie lubię się malować, ona przeciwnie. Ona ma sporo pieniędzy, ja nie bardzo. Ale jesteśmy rówieśniczkami z jednej wsi, nie mieszkamy daleko od siebie. Ona dzwoni, namawia, by pojechać do mista czy nad wodę, jest w porządku. Czasem się zastanawiam, czy to odpowiednia koleżanka. Licealistka

Koleżanki można mieć bardzo różne. To z przyjaciółkami rozumiemy prawie bez słów. Ale i tak każdy człowiek ma wady. Z koleżanką nie trzeba być codziennie w kontakcie, ale warto czasami pogadać, poznać jej myślenie. Ono nie musi Ci odpowiadać. Natomiast ponieważ Ty jesteś wrażliwa i delikatna, to dobrze czasami rozmawiać z zupełnie inną dziewczyną. Nie szkodzi, że jesteście różne. Nie przyjaźnicie się, nie spędzacie razem zbyt wiele czasu, ale przecież odezwij się do niej od czasu do czasu, dopytuj, co u niej. To nic złego, że ją książki nudzą, a Ciebie pasjonują. Nie musisz z nią ani jeździć, ani słuchać jej rad, ale rozmawiać od czasu do czasu można, przecież się znacie, mieszkacie blisko siebie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione