nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 18.08.2018 18:00

Dobra pasja

Czasem mam tak, że jak już mam wolną chwilę, to czytam książki, ale wiem, że inni tego nie robią. Odkładam więc książkę, włączę TV lub siedzę na FB. Nie jestem jednak zadowolona, przecież uwielbiam czytanie. Jeżdżę często do miasta, więc chyba zacznę tam wypożyczać powieści. Licealistka

Skoro lubisz książki, to dlaczego masz je odkładać, bo inni nie czytają? Naśladowanie innych wbrew sobie nigdy nie da radości, tylko rozdwojenie. Koszmar. Nieważne, co robią inni. Ty jesteś aktywna, pomagasz mocno rodzinie, a w wolnych chwilach realizujesz swoje hobby. Jest dobre, mądre, wiele daje, więc bądź dumna i ciesz się z tego. Rozmawiaj z bibliotekarkami, opowiedz im, co lubisz czytać, niech Ci proponują różne powieści. Wyrobisz sobie swój gust. A jeśli już siadasz przed komputerem, to wchodź na strony o literaturze, na recenzję ciekawych i wartościowych książek. I nie dziw się, że np. może Ci się absolutnie nie podobać coś, co inni chwalą oraz odwrotnie. Każdy ma swój gust, swoją wrażliwość, ale i tak każda przeczytana książka bardzo ubogaca człowieka. Bądź dumna z tej pasji.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione