nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 16.08.2018 18:00

Kto tu rządzi?

Podoba mi się bardzo miły, radosny, pobożny chłopak. Znam go od dawna. Niestety, gdy z nim rozma-wiam albo jestem oschła albo staram się być "super modną dziewczyną", choć wiem, że on tego nie lubi. Robię to odruchowo i nie umiem tego oduczyć się. Chciałabym w jego towarzystwie zachowywać się normalnie, ale coś jakby robiło wszystko za mnie. 12-latka

Emocje biorą górę i dlatego nie panujesz nad swoim zachowaniem. Gdy coś robisz inaczej niż chcesz, to po chwili śmiej się z tego, komentuj to żartobliwie. Mów mu, że sama siebie nie rozumiesz, dlaczego tak się zachowujesz, że nie potrafisz sobą zarządzać.Proś go, by jakoś Ci w tym pomógł. 
Ciesz się, że taki sympatyczny chłopak Ci zakręcił w głowie. Ciesz się, że jest wierzący. Ciesz się, że często się widzicie, rozmawiacie, bo to ważne. 
Próbuj trochę bardziej sobą rządzić, nie udawaj szczególnie takiej nowoczesnej dziewczyny, bo mnóstwo chłopaków tego nie znosi. Bądź sobą, bądź radosna i szczera.
No i ciesz się, bo wszystko jest ok.

kochaneproblemy@malygosc.pl

Zadaj pytanie:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione