nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 08.08.2018 20:00

Mętlik w głowie

Chłopak, który od 6 miesięcy mi się podoba, wcześniej napisał mi, że mu się podobam. Później okazało się, że nie wie, co do kogo czuje i ma mętlik w głowie. On pisze też z inną dziewczyną. Jestem o niego bardzo zazdrosna! Chciałabym, aby rozmawiał ze mną w szkole tak jak w Internecie, bo w szkole w ogó-le nie gadamy. On woli rozmawiać z inną koleżanką lub kolegami. Czuję się odrzucona, ponieważ zrobił mi nadzieję, a później okazało się, że nie wie, co do mnie czuje i chce, byśmy zostali przyjaciółmi. Gdy rozmawiam z nim na osobności jest IDEALNY!!! A w szkole wydaje się być niechętny do rozmowy. Zagubiona 13-latka

Chłopak jest szczery i uczciwy. Nie kłamał, gdy pisał, że mu się podobasz. Tylko nie wiedział wtedy, że wiele dziewczyn może się podobać, a tylko do jednej czuje się coś specjalnego i innego. Macie 13 lat, jesteście ciekawi świata i ludzi. Dobrze mu się z Tobą pisze, Ty marzysz pewnie o chodzeniu, ale on jest uczciwy i proponuje przyjaźń. Już rozumiem, że może się podobać więcej dziewczyn, że więcej dziewczyn może bardzo lubić. Nie chce afiszować się w szkole Waszą relacją, niczego już nie obiecuje, zachowuje się uczciwie. Staraj się jakoś panować nad zazdrością, skupiaj się na swoim rozwoju, nie tylko nad nauką, ale też różnymi pasjami, zdolnościami. W Waszym wieku mętlik w głowie to bardzo typowa sytuacja, kolega dobrze to nazwał. Bądź cierpliwa i zobaczysz, czy po dłuższym czasie będziesz ciągle o nim marzyła. Życie pisze bardzo różne scenariusze. 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione