nasze media Najnowszy numer MGN 07/2019
dodane 03.08.2018 21:35

Nie tkwić w przeszłości

Koleżanka wpada wręcz w obłęd, bo nie może pogodzić się z tym, że przez cały rok ukrywała swoje uczucie do klasowego kolegi. W kółko o tym mówi, płacze, analizuje. Ukrywała to tak zręcznie, by nikt niczego nie zauważył, z tym chłopakiem na czele. Licealistka

Absolutnie nie ma sensu wracać do tego, co już było. Podaj koleżance modlitwę św. Ojca Pio- Przeszłość oddaję Bożemu Miłosierdziu,
Przyszłość Bożej Opatrzności, a teraźniejszość- Bożej Miłości. Tę modlitwę warto sobie wbić do głowy, żyć nią. Ciągłe rozpamiętywanie przeszłości jest bez sensu, nic dobrego nie daje, a robi wiele zła. Koniec z tym.
Drugi etap to wyciągnięcie wniosków. Najbardziej nieśmiała dziewczyna powinna pomóc chłopakowi, wysyłać do niego sygnały pod postacią czułego uśmiechu i powłóczystych spojrzeń. Niech ona teraz skupi się na planach, a jeszcze lepiej, niech do niego napisze na jakimś portalu, jeśli oboje mają konto. Już jest sierpień, ludzie będą w domach, można zorganizować kilka spotkań i to najlepsza okazja, by w takiej grupie była ona i on. Może jakieś ognisko, grill, może rowery, piłka, może lody, takie klasowe wyjście. Pomyśl, kto by zwołał ludzi i już będzie okazja, by wysłać mu delikatne sygnały. Ukrywanie uczucia w tym wieku jest dziecinne. A jeśli chce dalej cierpieć, to cóż, jej wybór. 

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 12.08.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 24.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 111
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione