nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 02.08.2018 16:00

Leśna kaplica pod brzozą

Na wzniesieniu obok naszego pola namiotowego młodzież stworzyła coś na kształt leśnej kaplicy. Pod wysmukłą brzozą postawiono figurkę Matki Bożej.

Czwartek, 2 sierpnia, 2018 r.

Hau, Przyjaciele!

Na wzniesieniu obok naszego pola namiotowego młodzież stworzyła coś na kształt leśnej kaplicy. Pod wysmukłą brzozą postawiono figurkę Matki Bożej. Dokoła powstała dekoracja z szyszek, żołędzi, patyczków. Kto ma ochotę na chwileczkę modlitwy, zamyślenia, ten siada pod brzozą. Wczoraj podejrzanie długo siedział tam Przemek. W końcu z pomostu zaczęto go wołać. Przyszedł, ale na Darię rzucał takie spojrzenie, że ona aż zadrżała mimo żaru lejącego się z nieba. Trudno zrozumieć o co chodzi, bo przecież Daria trochę nagadała Basi a nie Przemkowi. One wszystko sobie wyjaśniły, Basia spokojnie wysłuchała zarzutów Darii, dogadały się, a Przemek nic o tym nie i chyba cierpi za Basię, zresztą, zupełnie niepotrzebnie. Na szczęście reszta młodych pomogła im włączyć się do zabawy. Były skoki do wody, były wyścigi, było ośmielanie Trampka z wodą, było wreszcie rzucanie do wody patyków. Nikt nie zwycięży w tej konkurencji z Agarem. A po niezbyt smacznym, bo całkowicie bezmięsnym obiedzie my, psy, ułożyłyśmy się do snu, bo młodym tak się spodobało spanie pod gwiazdami, że dzisiaj chcą to powtórzyć. Dorośli, a szczególnie mamy zgłaszają swoje zastrzeżenia, ale dzieci mają mocne argumenty. Wśród nich jest oczywiście nasza psia czujność. Czyli przed nami kolejna noc pełna podejrzanych szmerów, szelestów, kroków, plusków. Ale damy radę. Chociaż przed sekundą usłyszałam, że ojcowie planują wystraszyć dzieci, więc będzie się działo, oj, będzie. Cześć, Astra

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione