nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 28.07.2018 18:00

Popularna siostra

Niby odwiedzają mnie przyjaciółki, ale tak naprawdę one szybko przechodzą do siostry. Podziwiają ją, bo ona nagrywa filmiki. Chcę z przyjaciółkami pogadać, a one znikają u siostry. Nie wiem po co, bo siostra tylko siedzi z nosem w telefonie. Na szczęście jedna z dziewczyn trwa przy mnie. Smutna siostra

Zostaw niepotrzebny smutek. Ty jesteś sobą, siostra ma swoje problemy, a koleżanki lgną do siostry, bo są ofiarami kultury masowej. Taki jest świat, że nastolatki podziwiają osoby takie jak siostra. Niedługo z tego wyrosną, ale teraz jest jak jest. Skoro jedna z przyjaciółek ceni Ciebie i przyjaźń z Tobą, to się ciesz. Lepsza jedna dobra przyjaciółka, niż wiele niepewnych. Zostaw siostrę i żyj swoimi sprawami. Dbaj o swój rozwój, miej mnóstwo ciekawych pomysłów, rozwijaj swoje talenty, ale takie, które nie są związane z Internetem. Wyżyj się w sporcie, w pieczeniu, gotowaniu, spotkaniach z przyjaciółką, w czytaniu, może w jakiś pracach plastycznych, może w czymś zupełnie innym? Nie pokazuj smutnej miny, bo nikt nie chce przyjaźnić się ze smutną, ponurą dziewczyną. Tryskaj młodzieńczą radością, energią, żyj w realu, nie w wirtualnym świecie. Sądzę, że dziewczyny widząc Wasz entuzjazm i energię, zaciekawią się i możecie mieć na nie dobry wpływ.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione