nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 01.07.2018 15:00

Sprzeczne sygnały

Mam problem z kolegą. W grupie zachowuje się wobec mnie ozięble, chłodno, a gdy spotka mnie samą i on jest sam, to zachowuje się normalnie, rozmawia, jest uprzejmy, uczynny. Nic z tego nie rozumiem. Licealistka

To chłopak ma problem. Gdy jesteście w grupie, traktuj go tak, jak on Ciebie. A gdy tylko spotkacie się poza rówieśnikami, to spokojnie i bez nerwów zapytaj, o co chodzi w tym podwójnym zachowaniu. Bo jest i taka możliwość, że on sobie nie zdaje sprawy z tego zachowania. My, kobiety, bywamy bardzo wrażliwe, a z mężczyznami bywa różnie. Naprawdę polecam, byś go zapytała. Jeśli się wyprze i dalej będzie się tak zachowywał, nic nie zmieni, to znaczy, że jest dwulicowy i traktuj go raczej chłodno. Ale najpierw rozmowa i szansa na to, by się opamiętał. Może być bowiem nawet zauroczony, ale nie potrafi sobie z tym poradzić, chce ukryć uczucie, boi się komentarzy. 

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione