nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 29.06.2018 15:00

Jasna sprawa

W tym roku kolega z klasy zaczął się patrzeć na mnie, zagadywać, wesoło zaczepiać. Na jednym z portali zapytałam, jakie dziewczyny lubi. Opisał mnie. Marzę o nim od podsta-wówki, teraz możliwe, że mam szansę. Ale rozchodzimy się do różnych szkół. 16 latka

Dla mnie sprawa jest jasna. Chłopak pokazuje, że mu na Tobie zależy, że nie jesteś mu obojętna, a gdy powiedział, jakie dziewczyny mu się podobają, to jasno się określił. Twoja rola polega na tym, byś mu POMOGŁA nawiązać kontakt, rozmowę. Jeśli tylko będzie okazja, to powiedz mu, że liczysz na dalszy kontakt mimo zakończenia nauki i niech on coś wymyśli. Zapytaj, czy wyjeżdżą, jeśli tak, to kiedy. Jeśli z Tobą żartuje, to się śmiej, ciesz się, też żartuj. Niech w czasie wakacji ktoś organizuje wyprawy rowerowe, mecze, inne wyjścia i niech zaprasza całą grupę, w tym Ciebie i jego. Masz pewnie jego adres, numer komórki i zapowiedz dowcipnie, że czekasz na jego wiadomości od pierwszego dnia wakacji. Jeśli się wstydzisz, to już z koleżankami tak kombinujcie, by kilka osób spotykało się w czasie wakacji i by on był w tej grupie. Szkoła już się skończyła, już nie musisz bać się plotek, więc postaraj się, by on wiedział, że go bardzo lubisz.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione