nasze media Najnowszy numer MGN 12/2018
dodane 27.06.2018 15:00

Zerwany kontakt

Poznałam go grając w grę. Zakochaliśmy się w sobie bardzo mocno. Jednak pewnego dnia pokłóciliśmy się. Usunęłam jego numer telefonu. A on mieszka bardzo daleko i nie mam z nim kontaktu. A chcę go przeprosić. Co mam robić. 12-latka.

Przede wszystkim wyciągnij z tego wnioski na przyszłość, bo kłótni z różnymi osobami będzie pewnie niemało, a skasowanego numeru nie można odzyskać. Nie działaj więc w nerwach.
Skoro go poznałaś podczas gry, to może właśnie przez Internet, przez portale go poszukaj? Albo na stronie tej gry napisz przeprosiny, może on tam zagląda?
No i jeszcze jedno. Ty skasowałaś jego numer, ale przecież on ma Twój numer i namiary na Ciebie. Więc jeśli by mu zależało, to by się odezwał. Skoro on też milczy, to albo również Ciebie skasował, albo już nie chce kontaktu.
Uwierz mi, że uczucia w Waszym wieku są jak iskry- zapalają się mocno i szybko gasną. Zakochanie to emocje, a emocje bywają zmienne. Tylko dojrzała miłość jako decyzja odpowiedzialnych osób może przetrwać wiele.
Powodzenia, nie zamartwiaj się tym, może kontakt się jednak uda, a jeśli nie to trudno. Przeproś go w sercu, może to wyczuje.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  minialo
  ostatnia aktywność: 11.12.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 10.12.2018
  łączna liczba komentarzy: 21
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 12.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 13
 • 4
  wierzchowskijan49
  ostatnia aktywność: 25.04.2018
  łączna liczba komentarzy: 13