nasze media MGN 07/2024
dodane 27.06.2018 15:00

Zerwany kontakt

Poznałam go grając w grę. Zakochaliśmy się w sobie bardzo mocno. Jednak pewnego dnia pokłóciliśmy się. Usunęłam jego numer telefonu. A on mieszka bardzo daleko i nie mam z nim kontaktu. A chcę go przeprosić. Co mam robić. 12-latka.

Przede wszystkim wyciągnij z tego wnioski na przyszłość, bo kłótni z różnymi osobami będzie pewnie niemało, a skasowanego numeru nie można odzyskać. Nie działaj więc w nerwach.
Skoro go poznałaś podczas gry, to może właśnie przez Internet, przez portale go poszukaj? Albo na stronie tej gry napisz przeprosiny, może on tam zagląda?
No i jeszcze jedno. Ty skasowałaś jego numer, ale przecież on ma Twój numer i namiary na Ciebie. Więc jeśli by mu zależało, to by się odezwał. Skoro on też milczy, to albo również Ciebie skasował, albo już nie chce kontaktu.
Uwierz mi, że uczucia w Waszym wieku są jak iskry- zapalają się mocno i szybko gasną. Zakochanie to emocje, a emocje bywają zmienne. Tylko dojrzała miłość jako decyzja odpowiedzialnych osób może przetrwać wiele.
Powodzenia, nie zamartwiaj się tym, może kontakt się jednak uda, a jeśli nie to trudno. Przeproś go w sercu, może to wyczuje.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..