nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 04.06.2018 15:04

Być lepszą fanką?

Jestem fanką jednego z piosenkarzy. Znam jego piosenki, śledzę wszelkie informacje. Niestety, rodzice nie puszczą mnie na koncerty, nie mogę spotykać się z innymi fankami, które robią sobie z nim zdjęcia, spotykają na koncertach. Co mogę zrobić, by być lepszą fanką? Nastolatka

Jest taka moda, że jeśli się jest fanką, to trzeba jeździć na koncerty, kupować płyty, logować się na oficjalnych stronach. Zauważ, że wszystko się kręci wokół pieniędzy, żeby z fanów tę kasę ściągać. A przecież jesteś świetną fanką, znasz piosenki, słuchasz ich, lubisz swojego idola i to jest ważne. Nie musisz aż tak ulegać modzie i robić dokładnie to, co moda nakazuje!
Spróbuj odnaleźć w sobie więcej pewności siebie, że jesteś jego fanką, ale inną niż pozostałe.
Oczywiście możesz prosić mamę o zgodę na wyjazd na koncert. Wylicz pieniądze, z czego możesz zrezygnować, by zamiast tego być na koncercie. Zastanów się też, co możesz obiecać w zamian za zgodę. Coś za coś. Możesz się zobowiązać do jakiś prac domowych, możesz jeszcze poprawić jakąś ocenę w szkole, może coś innego, jakaś praca domowa, której mama specjalnie nie lubi.
Pytaj też mamę, kogo z piosenkarzy ona lubiła, gdy była w Twoim wieku. Jak kiedyś wyglądały działania fanów, fanek. Ty jesteś świetną fanką, nie musisz być taka, jak inne.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione