nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 23.05.2018 15:00

Przed Dniem Matki

Trwają narady związane z Dniem Matki. No bo Pani jest mamą Pauliny i Kuby, to jasne. Ale sama też ma mamę i Pan ma mamę, a jest jeszcze prababcia. No w głowie się miesza od natłoku matek. W ruch poszły telefony i w końcu zapadła decyzja, że świętowanie Dnia Matki odbędzie się na Bernardyńskiej, czyli u cioci Ani, bo tam mieszkają aż 3 matki. Reszta dojedzie z rodzinami i z psami! Uwielbiam takie imprezy. Starałam się podsłuchać, kto jakie przysmaki przygotowuje, czego się mogę spodziewać.

Środa, 23 maja, 2018 r

Hau, Przyjaciele!

Trwają narady związane z Dniem Matki. No bo Pani jest mamą Pauliny i Kuby, to jasne. Ale sama też ma mamę i Pan ma mamę, a jest jeszcze prababcia. No w głowie się miesza od natłoku matek. W ruch poszły telefony i w końcu zapadła decyzja, że świętowanie Dnia Matki odbędzie się na Bernardyńskiej, czyli u cioci Ani, bo tam mieszkają aż 3 matki. Reszta dojedzie z rodzinami i z psami! Uwielbiam takie imprezy. Starałam się podsłuchać, kto jakie przysmaki przygotowuje, czego się mogę spodziewać. Będzie nie tylko słodko, ale też konkretnie. Pan z wujkiem już się rozpływali nad szaszłykami i grillowanym karczkiem, gdy Pani wyrwała mu słuchawkę i przypomniała, że to nie Dzień Ojca, że ma być lekkostrawnie, delikatnie. Miałam ochotę zaszczekać na znak protestu, ale chyba doszli do porozumienia. Dla każdego będzie coś dobrego, dla psów też. Paulina z Darią jadą jutro na zakupy, ale, jak to one, chcą same coś pięknego zrobić. Dlatego już dzisiaj wyruszamy po majowym na pola, by zbierać różne trawy na suche bukiety. Wieczorem pierwsza telefoniczna narada i wymiana informacji, która ile zebrała, czy zadowolona, czy nie do końca. Wierzę, że dziewczyny przygotują niezwykłe bukiety. Cześć. Astra

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione