nasze media Najnowszy numer MGN 01/2019
dodane 26.04.2018 15:00

Dlaczego tak się zachowuje?

Zakochałam się w chłopaku o rok starszym i on we mnie chyba też. Nasi rodzice się kolegują, często spędzamy razem czas. Byliśmy w tamtym roku razem na wakacjach i na koloniach. Bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Niestety, gdy się spotykamy w gronie jego i moich znajomych, to on udaje, że mnie nie widzi i mnie ignoruje. Co zrobić? Mam mu powiedzieć co do niego czuję? Zakłopotana 13-latka

Absolutnie mu nie mów, co do niego czujesz. Ale koniecznie zapytaj, dlaczego tak dziwnie się zachowuje w gronie Twoich lub swoich znajomych. Zapytaj się wprost, jak masz zrozumieć jego zachowanie. Zapytaj, że czy sie wstydzi Waszej znajomości?
Możliwe, że on jest jeszcze bardzo niedojrzały i boi się swoich i Twoich znajomych, by go nie wyśmiali, że ma dziewczynę, do tego młodszą. W związku z jego zachowaniem, bardzo niedojrzałym i mało męskim, tym bardziej nie należy mówić mu o uczuciu.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: Dziś 15:51
  łączna liczba komentarzy: 22
 • 2
  minialo
  ostatnia aktywność: 14.12.2018
  łączna liczba komentarzy: 5
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10