nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 22.04.2018 15:00

Zbliżyć się chociaż trochę

Znamy się z widzenia, mamy swoje adresy w znajomych na f-b, ale do tej pory nie rozmawialiśmy. Koleżanka z jego klasy powiedziała, że on jest bardzo nieśmiały, a gdy mu na czymś zależy, to tylko bardziej się stresuje. Tak bym go chciała poznać, zanim opuści naszą szkołę po maturze. A jej czas już bliski. Licealistka

Skoro masz go w znajomych, to napisz krótkie, serdeczne życzenia, by miał siły i chęci do nauki, o co teraz trudno, bo słońce świeci. Możesz napisać wesoło, w młodzieżowym stylu, że pozdrawiasz słonecznie i pytasz, czy daje radę z nauką, gdy wiosna zakwita. Mało tego, możesz zapytać, czy nie chce się oderwać od książek i wybrać się na rower albo na spacer. Nie wiem, jak daleko od siebie mieszkacie, czy to by było realne.
Już wiesz, że on jest nieśmiały. Więc te życzenia dobrej nauki śmiało mu napisz. Inny dobry i ostrożny sposób zbliżenia się z chłopakiem jest taki, by zorganizować grupę młodych ludzi, by się tam znalazł i on i Ty. Może ta koleżanka coś zorganizuje? Rowery, piłka, wyjście na lody? Nie wiem.
Staraj się, ale jednocześnie nie załamuj się, jeśli to się nie potoczy od razu po Twojej myśli.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione