nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 12.04.2018 15:00

Więcej ostrożności

Na czacie poznałam starszego o 4 lata chłopaka z mojej okolicy. Mieliśmy podobne zainteresowania i super sie dogadywaliśmy. Uznaliśmy że skoro mieszkamy tak blisko, to możemy gdzieś wyjść razem. Spotkaliśmy się i było genialnie ale do pewnego momentu. On chciał mnie objąć, przytulić, więc okropnie się wystraszyłam, zaprotestowałam. Chciałam jechać do domu, ale uciekł mi autobus, więc pozwoliłam się podwieźć. Pokazałam inną ulicę, on napisał SMSa z przeprosinami i zamilkł. Nie chcę z nim kontaktu. Co mam zrobić, jeśli napisze? Licealistka

Oj, wyciągnij nauczkę z tej sytuacji, bo trzeba myśleć o konsekwencjach spotkań z dorosłym mężczyzną. Ciesz się, że nie był zbyt nachalny i że jednak wziął pod uwagę Twoją odmowę. Nigdy więcej tak nie ryzykuj. Teraz najważniejsze, żebyś się absolutnie nie bała. Już o nim nie myśl, nie analizuj tej sytuacji bez końca. Jeśli on się odezwie, to mu odpiszesz, że jesteś zbyt młoda na tak dojrzałego chłopaka. Bardzo ładnie, że Cię przeprosił i że napisał o swoim wstydzie. Dobrze, że on zamilkł. Sądzę, że to koniec Waszego kontaktu. Pamiętaj, że umawianie się na spotkania z mało znanym chłopakiem zawsze wiąże się w ryzykiem takich sytuacji. Jeśli już ktoś bardzo chce się spotkać, to najpierw wybierać należy miejsca, gdzie jest zawsze dużo ludzi.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione