nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 22.03.2018 15:00

Mętlik w głowie

Chłopak mówił, że mu się podobam. Potem oświadczył, że ma mętlik w głowie. Pisał z jakąś dziewczyną, a ja jestem o niego zazdrosna. Chciałabym, aby rozmawiał ze mną szkole tak, jak piszemy w Internecie. On teraz chce, byśmy zostali przyjaciółmi. Gdy rozmawiam z nim na osobności wydaje się idealny. A w szkole jest niechętny do rozmowy i udaje kogoś, kim nie jest. Zagubiona 13-latka

Rozumiem Twoją zazdrość, ale ona Cię niszczy, uważaj i jednak staraj się ją wyśmiać, zlikwidować, bo nic dobrego nie daje. Staraj się mieć mocne poczucie swojej wartości. Twój przyjaciel chce przyjaźni, bo w sprawach zauroczenia kompletnie się pogubił. Niech zaczyna z wszystkimi, z którymi chce, bo za każdym razem będzie szybko rezygnował. A Ty będziesz przyjaciółką. To piękna i trwała relacja, która może być potem doprawiona zauroczeniem. Wykorzystuj chwile na rozmowy, a sama w szkole staraj się też rozmawiać, żartować z różnymi kolegami. Niech on to widzi. Z żadnym nie zaczynaj niczego, ale rozmawiać, żartować można. Niech on Cię widzi radosną, energiczną, zadowoloną. Ukryj zazdrość, wyrzuć ją z serca, by Cię nie zatruwała. Wiem, że to nie jest łatwe, ale próbuj. Bądź cierpliwa, bo on pewnie wróci do zainteresowania Tobą. Ciesz się przyjaźnią, rozwijaj ją między Wami.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione