nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023
dodane 21.03.2018 15:00

Nie teraz

Zakochałem się w koleżance z klasy już w zerówce. Pod koniec 3 klasy byliśmy parą. Teraz 2 semestr, jesteśmy w 4 klasie, a ona się do mnie nie odzywa! Co mam zrobić? Smutny IV-klasista

Jeśli macie kiedyś być prawdziwą parą na poważnie, to teraz lepiej być trochę osobno. Bo tamto to było piękne dziecięce uczucie. Będziesz je zawsze pamiętał.
Daj jej teraz dorastać, daj jej być z przyjaciółkami, daj jej nawet być zauroczoną w różnych kolegach. Ty też dbaj o swój rozwój, absolutnie nie bądź smutny, bo teraz jesteście w takiej fazie rozwoju, że lepiej dbać o przyjaźnie- Ty z kolegami, ona z dziewczynami. Zobaczysz, czy w 8 klasie, a może nawet później dalej będziesz o niej marzył. Jeśli tak, to zaczniesz się o nią starać ale już jako dorastający chłopak, a nie jako chłopczyk.
Znam wypadki, że ktoś już jako dziecko dokonał wyboru życiowego partnera. Ale to nie znaczy, że te dwie osoby były przez wszystkie lata parą. Wniosek- głowa do góry, uśmiech na twarz, zajmij się swoimi pasjami, nauką, sportem, kolegami, a ją obserwuj z daleka. Może za jakiś czas się odezwie, możesz sam próbować zwyczajnie coś do niej mówić, jak do koleżanki.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..