nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023
dodane 14.03.2018 15:00

On nie wie, co czuje...

Mój przyjaciel podoba mi się od początku roku szkolnego. Wydawało mi się, że uczucie mi przeszło, jednak kiedy on napisał mi, że mu się podobam, powróciło. Nie wiedziałam, co z tym zrobić, ponieważ moja przyjaciółka zwierzyła mi się, że podoba jej się właśnie on. Kilka dni później chłopak ten powiedział mi, że nie wie, czy mu się podobam, że ogólnie nie wie co do kogo czuje... Jak się zachować? Nastolatka

Najważniejszy jest tu Wasz wiek, a zapomniałaś go podać. Podoba mi się szczerość Twojego przyjaciela. Jest młody, sam nie wie, co czuje. Tak właśnie bywa w młodym wieku. Pamiętaj, że dziewczyny są wobec swoich rówieśników jakby 2 lata starsze. Więc podziękuj mu za szczerość i przyjaźnijcie się dalej. Ukryj swoje uczucie i czekaj, co będzie z tym dalej.
Gdy zbyt wcześnie dwoje młodych zaczyna ze sobą chodzić, to szybko się rozchodzą. Nawet gdyby on i Twoja przyjaciółka coś zaczęli i tak nie będą długo razem. Spędzajcie razem z Waszą grupą przyjaciół dobrze czas, dbajcie o swój rozwój pod każdym względem, jednocześnie módl się o dobrego chłopaka, nawet proś, by to był on, ale powtarzaj też Bogu "Bądź wola Twoja".
Jeszcze na koniec uwaga, że podobać się może sporo chłopaków, sporo dziewczyn, ale do jednej osoby czuje się nagle coś specjalnego.
Teraz korzystaj z uroków przyjaźni, obserwuj. Bywa, że jakaś para bardzo długo "krąży" wokół siebie i to wcale nie jest źle.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..