nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 15.02.2018 15:00

Pracowitość

Czy jeśli dziewczyna nie została nauczona roboty i to po będzie później widać? Czy może mieć chłopaka i normalnych znajomych? Ciekawa

Takiej dziewczynie będzie po prostu nieco trudniej przez jakiś czas, bo będzie musiała nauczyć się różnych rzeczy i zachowań, które dla innych koleżanek są naturalne. Ale człowiek uczy się całe życie. Dlatego taka dziewczyna może normalnie żyć, mieć chłopaka i sympatycznych znajomych. Może o swoim problemie rozmawiać z nowymi koleżankami, dopytywać o drobne sprawy, obserwować, jak one coś robią. W każdej chwili można się zmieniać na lepsze, jeśli się tylko chce. Prace domowe są do opanowania, trzeba tylko chcieć i próbować. Pracowitość to ceha o której sami decydujemy. Można udawać, że zwyczajne obowiązki są nudne i męczące, a można je polubić, rozmawiać na ten temat ze znajomymi, poznać ich metody. Pracowitość daje dużo radości, bo człowiek lepiej się czuje, gdy działa, gdy coś robi. Lenistwo jest wrogiem duszy, a bezczynność męczy straszliwie i powoduje poczucie bezsensu.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione