nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 14.02.2018 15:00

Czas na zmiany

Koleżanka w gimnazjum zaprzyjaźniła się z bardzo nieciekawym towarzystwem. Trudno było z nią wytrzymać, upodobniała się do nich w wyglądzie i zachowaniu. Teraz, gdy czas gimnazjum zbliża się do końca powiedziała wszystkim, że idzie do liceum, czyli rozstanie się ze znajomymi. Rozumiemy, że chce zakończyć ten etap, zerwać kontakt z nimi. Nie rozumiem jej zachowania, ani wtedy, ani teraz. Koleżanka

Mam wrażenie, że ta koleżanka chce wprowadzić zmiany w swoim życiu, odciąć się od przeszłości i zacząć w liceum nowe życie. To się często zdarza, że ktoś chce wprowadzić zmiany, zmienić towarzystwo. Myślę, że ona nie robi tego dla opinii, tylko dla siebie, by inaczej żyć. Może zaczyna poważnie myśleć o przyszłości? Może chce się odciąć od niektórych osób. Zdarza się, że w czasie dorastania ktoś błądzi, popełnia sporo zła, ale wreszcie dojrzewa i zmienia się. Każdy człowiek w każdym momencie życia może podejmować dobre dla własnego rozwoju decyzje. Dobrze, że koleżanka chce się uczyć, mądrzej żyć, zmienia towarzystwo.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione