nasze media Najnowszy numer MGN 10/2022
dodane 29.01.2018 15:00

Prośba o diagnozę

Świetnie się dogadaliśmy z pewną nową koleżanką. Od kilku dni rozmowy z nią sprawiają mi ogromną radość. Tylko czekam, aż coś napisze, byle nawiązać rozmowę. Ciągle o niej myślę. A ona zaczęła wysyłać serduszka. Do tego dziwnie plącze się w rozmowie, zaczyna coś, nie kończy. Znajomi twierdzą, że się zauroczyłem. Co Pani o tym myśli i jak ocenia jej zachowanie? Nastolatek

Gratuluję zauroczenia! To jasne, że Ciebie dopadło, ale wszystko wskazuje na to, że ją też. To piękna sprawa, ale mnóstwo jest wtedy wątpliwości, niepewności. Nie napisałeś, ile macie lat. A to ważne, bym mogła coś doradzić.
Ale jedno wiem- nie trzeba sie spieszyć, warto słuchać serca, no i rozmawiać ze sobą. Bo trzeba się dobrze poznać. Zauroczenie i zakochanie to są emocje. Czyli uczucia, którymi nie da się sterować. Pojawiają się nagle, tak jak napisałeś i dodają człowiekowi skrzydeł, jeśli wszystko toczy się dobrze. A gdy coś nie wychodzi, to rozpacz/ niepotrzebnie/ Chyba oboje czujecie to samo. Nie bądźcie za poważni, wprowadźcie sporo humoru i radości w Waszą relację. Nie składajcie zbyt wcześnie żadnych deklaracji. Pisz do niej, gdy masz taką potrzebę, wysyłaj serduszka, skoro serce się odzywa. Jeśli ona twierdzi, że coś nie jest ważne, Ty jednak dopytuj. Ciesz się, bo zaczynasz piękny okres życia. Jednocześnie nie trać rozsądku.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione