nasze media Najnowszy numer MGN 10/2022
dodane 23.01.2018 20:47

Wykorzystaj logikę

Moja koleżanka uważa, że moja BFF zakochała się w moim chłopaku. Gdy pytałam o to moją BFF mówiła, że go nie kocha, ale ja wyczuwałam, że kłamie. Nie wiem co mam zrobić. Jak pytałam mojego chłopaka co myśli o tej sprawie, to myśli jak moja koleżanka. Mam wierzyć swojej koleżance czy BFF? Nastolatka

Podejdź do sprawy logicznie. Zakochanie to emocje, a za emocje się nie odpowiada. W młodym wieku zakochanie pojawia się i znika. Twoja BFF chyba nie chce tego zakochania, bo się go wyparła, bo pewnie jej samej głupio.
Podoba mi się, jak załatwiasz sprawę. Konkretnie. Zapytałaś BFF, zapytałaś chłopaka i masz różne odpowiedzi.
Moim zdaniem najważniejsza jest postawa Twojego chłopaka. Wybrał kiedyś Ciebie, jest z Tobą i jest szczery. Jeśli nie odpowie na uczucie BFF, to nie dzieje się nic.
Jej pewnie przejdzie za jakiś czas, skoro się przekona, że nie ma szans. Nie gniewaj się na nią, dopóki jest uczciwa i nie próbuje namieszać między Wami.
Najlepiej by było próbować zapoznać ją z kolegą, gdzie by zaiskrzyło między nimi. Ale sama wiesz, że to trudne sprawy.
Uwaga: zakochanie to emocje, które są od nas niezależne. Myślimy wtedy głównie o sobie, bo chcemy dla siebie szczęścia. Miłość to decyzja. Chcemy by ta druga osoba była szczęśliwa, życzymy jej samego dobra, nawet jeśli nie ma wzajemności. Budujcie z chłopakiem swoje szczęście, obiecajcie sobie szczerość i nie poruszaj teraz  na okrągło  tego tematu. Niech przyschnie i odpadnie jak strupek na kolanie. Czasami się zdarza, że BFF zakochują się w tym samym chłopaku, bo są do siebie podobne, wiele rozmawiają, zwierzają się. Ty jesteś pewnie szczęśliwa, ona podświadomie też chce. Może być i tak, że ona nie zdaje sobie sprawy, że się zakochała. Ważne jest, czy zachowuje się uczciwie względem Ciebie, czyli nie podrywa Twojego chłopaka.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione