nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020

PAP / Gabriela Szulik

dodane 14.01.2018 18:45

Policjanci na Harleyu

Rzeszów to jedyne miasto w Polsce, gdzie policjanci będą patrolować miasto na amerykańskim Harleyu-Davidsonie

Amerykański motocykl Harley-Davidson, najlepszy jaki istnieje na świecie, otrzymali rzeszowscy policjanci. Prezydent Rzeszowa, który go przekazał powiedział, że zależy miastu, by policja miała odpowiedzenie warunki do pracy a wtedy bezpieczeństwo obywateli będzie większe. A komendant dodał, że Harleye staną się wizytówką nie tylko policji, ale i miasta.

Przedstawiciel firmy Harley-Davidson powiedział, że policjanci otrzymali modele specjalnie dla nich przygotowane. Od wersji cywilnych różni się tym, że ma powiększony alternator oraz dochładzające wiatraki do silnika oraz bardzo wygodne jednoosobowe siedzenia regulowane sprężyną amortyzującą. Motocykl dodatkowo jest wyposażony urządzenia radiolokacyjne i drukarkę do wypisywania mandatów oraz w policyjne światła i sygnał.

Policjanci będą go wykorzystywać przede wszystkim do służby patrolowej na terenie miasta.

Motocykl Road King może jechać z prędkością do 190 km/h. Jest wyposażony w 90-konny silnik Milwaukee-Eight o pojemności 1745 cm/3, który do produkcji został wprowadzony w zeszłym roku.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione