nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020

Piotr Sacha Piotr Sacha

dodane 06.01.2018 19:40

Czapki z głów

Oczywiście przed Kamilem Stochem, zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni.

Nasz najlepszy skoczek wygrywał w Niemczech i w Austrii w niewiarygodnym stylu. Jest drugim w historii zawodnikiem, który był pierwszy na wszystkich skoczniach w jednym Turnieju Czterech Skoczni. Poprzednio takiego wyczynu dokonał Sven Hannawald.

Wrażenie zrobiły nie tylko długie i piękne skoki, ale podejście do sportu Kamila Stocha. Kamil jest zawodowcem w każdym calu nie dlatego, iż skoki narciarskie to jego zawód. Ale dlatego że zawodowo (lub inaczej mówiąc mądrze) podchodzi do każdego występu.

Nie skakałem z myślą, żeby wygrać, ale zrobić, co do mnie należy mówił dziennikarzom Telewizji Polskiej po ostatnim występie w Turnieju Czterech Skoczni. Zapewnił też, że to jeszcze nie koniec sezonu, nawet nie połowa. Pozostało więc sporo pracy, którą nasz skoczek chce wykonać po prostu jak najlepiej. Za miesiąc olimpiada zimowa w Korei Południowej. Czekamy. Nie możemy się już doczekać.

 

« 1 »

TAGI: STOCH

oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione