nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 30.12.2017 16:00

Nawrót uczuć

W naszej klasie mam przyjaciela, z którym kiedyś byłam, ale się rozstaliśmy, nie odzywaliśmy się przez pewien czas. Nagle nasz kontakt się polepszył, zaczęliśmy pisać, rozmawiać i takie tam rzeczy. Tylko że ja coś do niego poczułam, jestem bardzo zazdrosna gdy rozmawia z inną dziewczyną lub nawet pisze. Nie powiem mu, co czuję, bo boję się, że ktoś inny się mu podoba albo mnie wyśmieje i uzna to za żart... Nastolatka

Napisz, ile masz lat, bo to ważne. Ale i tak napiszę, że lepiej ukryć uczucie. To Twoja tajemnica. Pewnie, że zazdrość jest męcząca, więc ją ograniczaj, na ile się da. Bo zazdrość uderza w osobę zazdrosna, zaślepia, wykrzywia obraz rzeczywistości.
W młodym wieku szybko się zmieniają obiekty uczuć. Więc dbaj o siebie, o swój rozwój naukowy, postępy w mądrości, ale też o wygląd. Bądź radosna, uśmiechnięta, pogodna. Staraj się mieć z nim radosny kumpelski kontakt. Wtedy pewnego dnia on poczuje, że jesteś najlepsza, że z Tobą się najlepiej rozmawia, żartuje.
Nigdy mu się nie narzucaj, nikomu nie opowiadaj, tylko pilnuj, by było w miarę dobrze, pogodnie. Raz go pochwal, pokaż, że podziwiasz, to znowu żartuj, dużo się śmiej.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione