nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 29.12.2017 15:00

Czy to problem nieśmiałości?

Poznałam kolegę z innej szkoły, więc nie widujemy się często. Ostatnio podeszłam do niego z koleżanką i zaczęliśmy rozmawiać, ale on tak jakby mówił tylko do tej koleżanki. Jak ja coś mówiłam, to patrzył się w podłogę i raz zerknąłem na ułamek sekundy. Później po jakichś 30 minutach już normalnie że mną rozmawiał, znaczy patrzył się trochę w oczy nie spuszczał wzroku tak bardzo. Nastolatka

Zawsze podawaj wiek, bo od tego zależy odpowiedź. Oczywiście, że chłopak może być trochę nieśmiały. Bywa tak, że im mądrzejszy, tym bardziej nieporadny, nie bardzo wierzący w swoje zalety. Czasami chłopak mądry, sympatyczny nie widzi w sobie żadnego plusa, złości sie na swoje wady. Dlatego bądź cierpliwa. Ale tak bardzo nieśmiały to on nie jest, bo jednak ogarnął się i normalnie rozmawiał. Ciesz się z tego i najpierw podchodź z koleżanką, potem powoli podchodź już sama. Ponieważ jesteście z różnych szkół, to bardzo ważna jest wymiana adresów mailowych. Wyślij mu życzenia świąteczne, jeśli nie zdążysz, to potem noworoczne. Dobrze by było zorganizować większą grupę ludzi i razem wybrać się np. na lodowisko,, na spacer, cokolwiek, byle w grupie, by było radośnie. W grupie łatwiej rozpoznać, czy są szanse na rozwój relacji.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione