nasze media Najnowszy numer MGN 03/2021
dodane 28.12.2017 15:00

Co znaczą te sny?

Co może znaczyć, jeśli śnią mi się pocałunki z dziewczyną, którą uważałem, że to są za "wysokie progi" na mnie ? Oczywiście jest miła. Jesteśmy na "Ty". Nie znam jej zbyt dobrze, ale to jedyna dziewczyna, która mi się spodobała, choć początki znajomości udane nie były. Nie wiem co mam myśleć, szczególnie po tym śnie. 17-latek

Nie należy przywiązywać zbyt wielkiej wagi do snów, bo mogą być różne wytłumaczenia. Dobrze, że śniły się pocałunki z dziewczyną, która się podoba, bo niektórzy piszą o bardzo dziwnych snach, gdzie absolutnie nie chcieliby spełnienia.
Ale możesz to interpretować jako sygnał do działania, bo przecież dziewczyna się podoba. To zawsze chłopak podejmuje ryzyko nawiązania mocniejszego kontaktu, nawiązania relacji. Najlepiej robić to małymi krokami, sprawdzając, czy są szanse.
Konkrety:
Zawsze na jej widok promienny uśmiech, okazana radość, podchodzisz, mówisz cześć i krótko zagadujesz
Próbujesz te rozmowy przedłużać- okazuj zainteresowanie jej sprawami, naucz się pytać i słuchać tego, co ma do powiedzenia.
Jeśli nie będzie okazywała niechęci, najwyżej zawstydzenie, to zaproponuj spotkanie, spacer. Teraz jest trochę imprez świątecznych, piękne oświetlenia itd
Pomyśl o malusieńkim drobiazgu świątecznym, gdyby okazała Ci życzliwość, sympatię
Wyznacz sobie jakiś czas, mniej więcej kilka miesięcy,gdy będziesz się wokół niej kręcił, podejmował próby zbliżenia się do niej i nawiązania relacji. Jeśli się nie uda, to trudno. Każdy człowiek to przeżył, może nie ona Ci pisana.
Zajrzyj na You tube, gdzie jest www.langusta na palmie. Tam ojciec Adam Szustak prowadzi różne konferencje, w tym takie na temat budowania relacji chłopaka i dziewczyny. Wpisz "Ballady i romanse". z boku zobaczysz tematy tytuły innych, może coś Ci się przyda.
Pamiętaj- to chłopak ryzykuje, wychodzi z inicjatywą i obserwuje reakcje dziewczyny. Szybko się zorientujesz, czy u niej coś iskrzy czy nie.
Sen może być podpowiedzią, ale nie musi. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione