nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 08.12.2017 16:00

"Cyt, iskierka zgasła..."

Poznaliśmy się podczas wakacji i byłam szalenie zakochana. Snuliśmy plany, bo mieszkamy daleko. Potem został nam kontakt internetowy, telefony, zapewnialiśmy siebie o uczuciu. Niestety, nagle doszło do mnie, że to za wcześnie, że nic nie czuję, po prostu go lubię, bo to wartościowy chłopak. I co mam teraz zrobić? Opowiadałam o wszystkim przyjaciółce. Jak jej to teraz wyjaśnić? Bardzo się wstydzę, że tak zawiodłam. 12-latka

Ta sytuacja pokazuje, że uczucia 12- latków to iskry, które wybuchają i nagle gasną. Napisz mu szczerze, że nagle coś takiego poczułaś, że jesteś za młoda na prawdziwe kochanie. Że to jednak przyjaźń. Proś, by się nie obrażał, tylko by to przemyślał. Poproś, byście mogli być w kontakcie przyjacielskim i tylko przyjacielskim. Nie wstydź się tego, co się stało. Napisz mu i zobaczysz, co on na to. Poproś, by nie odpisywał od razu. Niech to prześpi i odpisze następnego dnia. Nieco później powiesz przyjaciółce, że nie dorosłaś od miłości, że to przyjaźń.. Nie przejmuj się, to bardzo częsta sytuacja w tym wieku.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione