nasze media Najnowszy numer MGN 10/2022
dodane 06.12.2017 16:00

Myśl optymistycznie

W klasie jest chłopak, który bardzo mi się podoba i zależy mi na nim. W ostatnim czasie zbliżyliśmy się do siebie . Często ze sobą rozmawiamy i piszemy. Czasem wychwytywałam słowa, które mogłyby znaczyć, że mu też na mnie zależy. Słyszałam, jak w rozmowie z kolegą mówił, że jakaś dziewczyna do niego napisała, był z tego powodu taki dumny, mówił, że zmieni szkołę. W tamtym roku opuściła mnie już najlepsza przyjaciółka. Nie zniosę kolejnej straty. Boję sie mu powiedzieć co czuję, bo kiedyś zostałam odrzucona i nie chcę znowu tego przeżywać. 15-latka

Chłopak w towarzystwie kolegi nie jest na ogół szczery, tylko się popisuje, dlatego nie myśl o tym, co mówili, tylko wysil się, by nie być nachalną, ale tak kombinuj, by on pomyślał o Tobie nie tylko jak o koleżance. Nie rozmawiaj z nim tylko kumpelsko, ale pokazuj podziw, pytaj o sprawy, w których jest świetny, pokaż smutek,że chce zmienić szkołę, ale absolutnie niech to nie będzie z Twojej strony wyznanie. Bo to chłopak ma pierwszy wyznawać uczucie, a nie dziewczyna.
Rozumiem, że jesteś pełna obaw, ale warto powalczyć o niego, byle bez histerii. Jeśli się nie uda, jeśli on nie jest dojrzały do uczucia, to jego strata. Dopiero wchodzisz w wiek zauroczeń i bardzo dużo chłopaków będzie się kręciło koło Ciebie. Ten problem to najbliższe 10 lat! Więc nie zachowuj się tak, jakbyś miała 30 lat.
Człowiek nawet nie wie, ile problemów jest w stanie wytrzymać. Dasz radę, bo jesteś świetną dziewczyną. Kombinuj, by jak najwięcej z nim rozmawiać, by się spotykać poza szkołą, dbaj bardzo o siebie, o wygląd, zachowanie, ale nie tragizuj, jeśli się nie uda. Mądra dziewczyna w wypadku porażki wzrusza ramionami i myśli- to jego problem, że nie poznał się na mnie". Myśl optymistycznie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione