nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 03.12.2017 16:00

Która fanka lepsza?

Jestem fanką pewnego piosenkarza. Robię dla niego bardzo dużo- założyłam fanpage'a, kanał, oglądam wszystkie koncerty z jego udziałem, umiem wszystkie piosenki z jego płyty. Jednak mój fanpage zaobserwowała pewna dziewczyna. Bardzo jestem o nią zazdrosna, bo jeździ na wiele jego koncertów i dodaje zdjęcia w jego objęciach. Robi mi się wtedy przykro i mówię sobie, że jestem beznadziejną fanką. Zasmucona

Kompletnie zmień podejście do sprawy. Uwierz w siebie i miej swoją dumę, poczucie wartości. Przecież jesteś świetna, masz swoją pasję, wiele robisz dla swojego idola. Ty jesteś sobą, a ona to inna osoba. Niech jeździ na koncerty. Nie zazdrość jej, bo to straszne uczucie, które bije bardzo w osobę zazdrosną. To takie paskudne uczucie, które odbiera zazdrośnikowi radość życia. Już tego doświadczasz, bo zamiast się cieszyć tym, co masz, Ty się dołujesz. Niepotrzebnie. Machnij dzisiaj ręką na tę dziewczynę. Porównywanie się do innych jest oznaką niedojrzałości. Uwierz w siebie. Nie konkuruj z nią. Wyprostuj się dumnie, uśmiechnij się i powiedz sobie, że od dzisiaj ani razu o tamtej nie myślisz, bo Ty jesteś świetna. Nie myśl już o tej sprawie, tylko rozwijaj swoją pasję, nie tracąc jednocześnie rozsądku, bo to ma Cię rozwijać a nie dołować.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione