nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 25.11.2017 16:00

Nie udostępniaj

Brakuje mi przyjaciółki, w szkole nie mam nawet zbyt wielu koleżanek. Dlatego bardzo chciałabym mieć swój blog, gdzie pisałabym wszystko, samą prawdę. Ale rodzice się nie zgadzają, a jeśli już, to chcą najpierw wszystko przeczytać. Jak ich przekonać, że przecież nie pisałabym głupot. 12-latka

Jeśli chodzi o blog, w którym byś pisała tylko prawdę, to zgadzam sie z rodzicami. Ujawnianie prywatności jest złym pomysłem. Licz się też, że wiele osób skupia się tylko na pisaniu złośliwych komentarzy. Jesteś na to gotowa?
Jesteś dosyć nieśmiała, pewnie wrażliwa i delikatna, a chcesz WSZYSTKO opisywać i udostępniać tę prywatność obcym ludziom. To nie jest dobre. Pisz pamiętnik w zeszycie lub w jakimś pliku, to lepiej. Po pół roku przeczytasz te zapiski i ocenisz, czy to nadaje się do udostępnienia, czy też będzie to Twoja tajemnica, pamiątka dorastania.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10