nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 24.11.2017 16:00

Spotkanie po latach

Na początku szkoły miałam świetną przyjaciółkę, ale wyprowadziła się i po pewnym czasie kontakt się urwał. Teraz, gdy obie korzystamy z portali, znalazłyśmy się i ona zaproponowała spotkanie, ma do mnie przyjechać. Cieszę się, bo już nigdy nie miałam takiej przyjaciółki, ale też stresuję, bo wiem, że ona lubi nową klasę, szkołę, koleżanki. Chciałabym, aby było jak dawniej, ale to chyba niemożliwe. 12-latka

Przecież to świetne, że się z dawną przyjaciółką spotkacie. Oto wielkie plusy Internetu. Bądź naturalna, jak dawniej. Ciesz się, że ona ma nowe przyjaciółki. Bierz z niej przykład i też próbuj mieć lepszy kontakt z koleżankami z klasy.
Pewnie, że już nie będzie jak dawniej. Bo jesteście starsze, bo nie uczycie się w jednej szkole. Ale przyjaźnić się można, tylko nie na zasadzie papużek nierozłączek. Nie możesz być zazdrosna o jej nowe przyjaciółki. Mało tego, spróbuj je poznać. To jest właśnie dowód dojrzałości, że nie trzymasz się kurczowo jednej przyjaciółki, tylko jesteś ciekawa ludzi, świata, otwarta, serdeczna.
Gdy się spotkacie, wspominajcie dzieciństwo, a potem pogadajcie jak kiedyś. Ciesz się i nie bój się, a będzie dobrze.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione