nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 14.10.2017 15:00

Trzeba naprawić...

Zakochałam się w moim koledze z klasy. Trwa to już prawie rok, więc nie sądzę, by to było krótkie zauroczenie. Marzę, by w końcu do niego zagadać, porozmawiać z nim, ale jak tylko próbuję, to palnę głupstwo i nic. Kiedyś był zakochany w innej. Później spoglądał na mnie. Niestety, była sprzeczka na wuefie i od tamtego czasu się nie odzywamy się do siebie. Boję się, że wszystko zepsułam... Zakochana

Co się zepsuło, to można zawsze naprawić. Więc na pewno nie zepsułaś wszystkiego.
Napisałaś, że oboje nie odzywacie sie do siebie. Bądź więc mądrzejsza i jednak zagadaj. Najlepiej żartobliwie! Bo to naprawdę głupie, by osoby z jednej klasy nie odzywały sie do siebie. Możesz na przykład przynieść coś słodkiego, oczywiście nie tylko dla niego, wyciągnąć rękę i powiedzieć, że to są babeczki pojednania, a może lizaki zgody, może żelki koleżeństwa lub cukierki przebaczenia. Kombinuj. Śmiejcie się całą grupą dziewczyn z tych słodkości, miej ich sporo, a jeśli on sam nie podejdzie, to wyciągnij rękę do niego i powiedz, że to na zgodę.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10