nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 14.10.2017 15:00

Trzeba naprawić...

Zakochałam się w moim koledze z klasy. Trwa to już prawie rok, więc nie sądzę, by to było krótkie zauroczenie. Marzę, by w końcu do niego zagadać, porozmawiać z nim, ale jak tylko próbuję, to palnę głupstwo i nic. Kiedyś był zakochany w innej. Później spoglądał na mnie. Niestety, była sprzeczka na wuefie i od tamtego czasu się nie odzywamy się do siebie. Boję się, że wszystko zepsułam... Zakochana

Co się zepsuło, to można zawsze naprawić. Więc na pewno nie zepsułaś wszystkiego.
Napisałaś, że oboje nie odzywacie sie do siebie. Bądź więc mądrzejsza i jednak zagadaj. Najlepiej żartobliwie! Bo to naprawdę głupie, by osoby z jednej klasy nie odzywały sie do siebie. Możesz na przykład przynieść coś słodkiego, oczywiście nie tylko dla niego, wyciągnąć rękę i powiedzieć, że to są babeczki pojednania, a może lizaki zgody, może żelki koleżeństwa lub cukierki przebaczenia. Kombinuj. Śmiejcie się całą grupą dziewczyn z tych słodkości, miej ich sporo, a jeśli on sam nie podejdzie, to wyciągnij rękę do niego i powiedz, że to na zgodę.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione