nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 27.09.2017 15:30

Ciesz się

Na czacie zaczęłam pisać z chłopakiem. Chciał zobaczyć moje zdjęcia. Wybierałam najładniejsze. Chwalił moje nogi, figurę. Nie chciał przerywać rozmowy, ale mama kazała mi iść do sklepu. Wreszcie zakończyłam rozmowę, ale od tego czasu już go nie ma, a ja zaczęłam chodzić na czarno, płaczę. To było takie miłe, te komplementy, pierwszy raz przeżyłam coś takiego. Nastolatka

Zamiast chodzić na czarno i z ponurą miną, ubierz się jutro jasno i śmiej się od ucha do ucha. Fakt, że mama wysłała Cię do sklepu uratował Cię przed dalszymi prośbami a właściwie żądaniami chłopaka. Potraktował Cię jak rzecz, jak przedmiot- oceniał nogi, chciał zobaczyć figurę, jeszcze tylko brakowało prośby o zdjęcie w stroju. Zastanów się nad tym.
Wszystkie dziewczyny w Twoim wieku marzą o chłopaku! Większość jest nieśmiałych. Ale na takich czatach nie szukaj znajomości, ceń się wyżej. Gdy będziesz w szkole średniej, gdy będziesz miała 17, 8 lat, to ewentualnie szukaj przez strony dla młodych szukających rówieśników o podobnych wartościach. Ale wiem od czytelników, że i na tych stronach bywa różnie. Zasada główna jest taka, że szukamy chłopaka ze swojej lub pobliskiej miejscowości, bo trzeba się szybko poznać w realu. Znajomość internetowa jest fikcją. Owszem, miło się pisze, miło się czyta, ale to złudzenie.
Trzeba poznawać, rozmawiać, bywać tam, gdzie można poznać wartościowych chłopaków.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..