nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018

ps

dodane 05.09.2017 09:23

Polska prędkość

Polski supersamochód Arrinera Hussarya GT wystartował w wyścigu w Wielkiej Brytanii.

Był to wyścig serii BritCar, Dunlop Endurance Championship na torze Donington Park. A pojazd prowadził brytyjski kierowca Jonny MacGregor.

Niestety z powodu awarii silnika polski wóz nie mógł ścigać się w finale. Za to w kwalifikacjach spisywał się całkiem nieźle. Najlepszy uzyskany przez MacGregora czas okrążenia to 1:07:254, co dawało czwarte miejsce w stawce.

– Podczas rozgrzewki i kwalifikacji samochód spisywał się doskonale, z pewnością mogłem pojechać szybciej. Podczas okrążenia, na którym zawiódł silnik czułem, że jechałem szybciej niż poprzednie najszybsze okrążenie. Jestem przekonany, że czas 1:06:50 był w naszym zasięgu – powiedział brytyjski kierowca.

– Konstrukcja, zawieszenie, prowadzenie, aerodynamika, hamulce są na najwyższym poziomie, teraz jest czas, żeby zająć się silnikiem, ale już nie mogę się doczekać, kiedy znów zasiądę za jej kierownicą, to bardzo dobrze zaprojektowany i zbudowany samochód z ogromnym potencjałem – dodał Jonny MacGregor.

Arrinera Hussarya GT   Arrinera Hussarya GT Chris Valentine

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek