nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 01.09.2017 16:00

Lepiej odpuścić

Ostatnio nie mam najlepszych relacji z moim przyjacielem. W ogóle się nie odzywa, tylko gdy ja do niego piszę. Niedawno zauważyłam, że zerwał ze swoją dziewczyną i zaczął spotykać się z inną, która wprowadziła go w złe towarzystwo. Zaczął się robić po prostu chamski. Czy próbować odzyskać tę przyjaźń, czy o niej zapomnieć? Nastolatka

Nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości. Bo przyjaźń można odzyskać tylko wtedy, gdy chcą tego dwie osoby. A jeśli tylko jedna, to małe szanse. Moim zdaniem w tej chwili sytuacja jest zła, więc najlepiej dać sobie spokój. Możliwe, że gdy zerwie z obecną dziewczyną, to się znowu zmieni, ale tym razem na lepsze. Jeśli bardzo Ci zależy, to napisz, że martwisz się o niego, że tak się zmienił. Możesz nawet zapytać, czy możecie się jeszcze uważać za przyjaciół. Ale ostrzegam, że on może chamsko odpisać, że jego dziewczyna może być zła, że do niego piszesz, więc nie mam przekonania, czy to dobry pomysł. Ja bym się odsunęła i cierpliwie czekała, aż on zmądrzeje. W tym czasie dbaj o swój rozwój, rozwijaj koleżeńskie relacje z innymi osobami. Ciesz się, że miałaś dobrego przyjaciela, ale nie trzymaj się go na siłę. Widocznie Wasz wspólny czas się skończył.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione