nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 11.08.2017 16:00

Co tu robić?

Moja koleżanka ma niby takiego chłopaka, którego ja też kocham. Gdy przechodzi koło mnie, zachowuję się tak, żeby mnie pokochał, lecz to chyba na nic. Nie wiem kompletnie co mam robić, czy się poddać, czy wyznać mu miłość? Zakochana czwartoklasistka

Bardzo polecam, byś zrezygnowała z tego uczucia. To nie jest dobrze, gdy dziewczyna jest nachalna, zaczepia chłopaka. Oni tego raczej nie lubią. Owszem, czasami można zaryzykować, ale nie długo. Chłopak nie reaguje, nie okazuje żadnego zainteresowania, więc odpuść. Niczego nie wyznawaj, bo byłoby to żałosne. Do uczucia nie można nikogo zmusić.
Uwierz mi, że w Waszym wieku uczucia raczej nie trwają długo. Coś się jakby zapala, a potem nagle gaśnie. Jeszcze wiele różnych zauroczeń przeżyjesz. A teraz rozwijaj koleżeńskie relacje z rówieśnikami.
Na przyszłość też warto pamiętać, że staramy się nie odbijać chłopaka koleżance.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10