nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 07.08.2017 16:00

Zaprzyjaźnić się i porzucić

Moja przyjaciółka zaczęła przyjaźnić się z moją dawną przyjaciółką, dziewczyną, która bardzo często zmienia przyjaciółki. Kiedyś zostawiła mnie, bo ,,jej się znudziłam''. Podobnie potraktowała wiele koleżanek. Rozbijała przyjaźnie, a potem zostawiała. Chciałabym ostrzec moją przyjaciółkę, że jej też się to na pewno zdarzy, ale wiem, że tak nie można, bo to by zabrzmiało, jakbym ją obmawiała i źle życzyła ich przyjaźni. No i jak gdybym była zazdrosna. Odrzucona

Jesteś niesamowitą dziewczyną, gdyż nie myślisz o sobie, tylko o przyjaciółce, która pewnie wnet przeżyje przykre chwile. To nie będzie obmowa, jeśli powiesz szczerze, że się o nią martwisz. Wskaż różne dziewczyny, które przyjaźniły się z tamtą, a potem były odrzucone. Wnioski niech sama wyciągnie, Ty niczego nie komentuj, nie oceniaj. Czyli Ty się nie obrażasz, jesteś cierpliwa, spędzasz dobrze czas z innymi dziewczynami i czekasz. Nie można wymuszać przyjaźni. Twoja przyjaciółka nie rozumie, że jest manipulowana, tylko szczerze fascynuje się tą dziewczyną. Przebacz jej i czekaj na opamiętanie, o ile tego chcesz. Może w tym czasie z inną koleżanką znajdziesz wspólny język. Tylko nigdy nie skupiaj się na obgadywaniu, zresztą, z listu wynika, że tego nie zrobisz. Bądź gotowa przyjąć z powrotem przyjaźń tej dziewczyny i nie rób jej wyrzutów.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione