nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 26.06.2017 16:00

Dwie twarze

Mam koleżankę, która ma dwie twarze. Raz jest miła w stosunku do mnie, a za drugim razem mnie obgaduje. Nie wiem co z tym zrobić, tym bardziej, że ona cięgle zaprzecza, gdy jej to zarzucam. Nastolatka

Jeszcze raz sprawdź, czy ona faktycznie Cię obgaduje, czy może ktoś rozsiewa plotki i chce Was skłócić.Bo może to ona i Ty jesteście ofiarami jakiejś aferzystki?
Ale jeśli ją lubisz, jeśli ona potrafi być też miła, to śmiej się z tej jej wady, o ile to prawda. Kpina, śmiech ma wielką moc, Potrafi więcej zdziałać niż nerwy i żale. Gdy ktoś Ci powie, że ona Cię znowu obgaduje, to się śmiej, mów, że Ty się tym nie przejmujesz, bo przecież ją dobrze znasz.
Powiedz jej, że już się przyzwyczaiłaś, ale byłoby lepiej, gdyby w oczy mówiła, co ją w Tobie denerwuje. U dojrzałych kobiet bywa tak, że wszystkie wiedzą o obgadywaniu i nic sobie z tego nie robią. Po prostu każdej się to zdarza, często tego żałuje, ale w emocjach się tak gada i tyle.
Decyzja o tym, czy jej będziesz przebaczała i śmiała się z tej wady należy do Ciebie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione