nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 16.06.2017 16:00

Niepotrzebne lęki

Od jakiegoś czasu media krzyczą o wojnie, morderstwach, korupcji, itp, a ja już tego nie mogę słuchać. Niby wyłączam się gdy słyszę takie wiadomości ale później mi się to śni - staram się wyłączyć czytając, kolorując, grając na komputerze, ale niewiele to daje. Co mam robić??

Przede wszystkim warto do tego podejść logicznie. Media muszą "sprzedać" informację, muszą mieć oglądalność, bo wtedy zarobią na reklamach. A najlepiej sprzedają się złe wiadomości.
Zapewniam Cię, że teraz absolutnie nie jest więcej zła niż kiedyś. Tylko to właśnie media, głównie telewizja, zarabiają na takim obrazie świata. Ja też wychodzę z pokoju, ale nie ze strachu lecz z powodu zniesmaczenia. Dobra jest w świecie o wiele, wiele więcej. Jeśli w tysiącu parafii w Polsce pracują cudowni księża, robią fantastyczne akcje, teraz przygotowują już wakacje, tv tego nie pokaże. Ale niech się znajdzie zły ksiądz, zaraz to pokażą,potem dodatkowy program itd.
Są już gazety, które jawnie kłamią, kompletnie im to nie przeszkadza, bo mają sprzedaż. Tak samo telewizja- ciągle badają oglądalność i dlatego dalej będą głównie takie wiadomości.
Śmiej się z ludzkiej głupoty in   zajmij się czymś wartościowym.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione