nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 15.06.2017 16:00

Tak trzymaj...

Zbieram pocztówki, znaczki, maskotki, lubię grać w puzzle online, układać krzyżówki i sudoku, a wszyscy się śmieją, że to infantylne i lepsze są gry rozwalanki. Zbieram jeszcze autografy i karty z piłkarzami, czytam wszystko o skokach narciarskich, o olimpiadzie, uczę się migania i brajla sama z siebie - kocham to i to robię. Inna

To jest właśnie najgorsza wada nastolatków, że chcą aby wszyscy byli tacy sami, pod każdym względem- moda, muzyka, zachowanie, pasje, To wymaganie wynika ze strachu przed wyróżnieniem się z grupy. Pewnie, że Ci przykro, ale takie zachowania miną. To nastolatki są takie, że wyśmiewają inność. Bo to ich niepokoi, tego się boją. Twoi rówieśnicy cieszą się, że oni są jak inni, a Ty się wyróżniasz, więc mogą dokuczać i wyśmiewać. Moja rada jest prosta: zbieraj, co chcesz, graj, w co chcesz i noś dumnie podniesioną głowę. Gdy się z Ciebie śmieją, to Ty też się śmiej, mów, że Ciebie śmieszą i nudzą ich gry.
Powiedz mniej więcej tak:
- nie bądźcie dziecinni, pozwólcie, bym robiła to, na co mam ochotę, co to was obchodzi
- współczesna młodzież powinna być tolerancyjna, więc bądźcie tacy wobec mnie
- was bawią wasze gry, mnie moje, szanujmy się wzajemnie
Możesz też nie odzywać się na ten temat, bo przecież wiesz, że racja jest po Twojej stronie! Nie obrażaj się, bądź koleżeńska a interesuj się tym, czym chcesz.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione