nasze media Najnowszy numer MGN 02/2022
dodane 03.06.2017 16:00

Znowu bez wzajemności

Podoba mi się pewna dziewczyna, ale jest kilka lat młodsza, nie chce ze mną być, nie mam szans. Co jest ze mną nie tak, że jeszcze nie miałem dziewczyny, a teraz też się nie udało. 16-latek

To nie jest tak, że jeśli w Twoim wieku nie ma się dziewczyny, to znaczy, że czegoś brakuje, coś nie tak! Piszą do mnie nawet studenci i studentki, którzy nie potrafią znaleźć drugiej połowy. Szukają i wierzą, że spotkają. A jak niezwykłe historie znam z życia?! Twoje pokolenie to będą w większości stulatki, w małżeństwie przeżyjecie sporo lat. Dlatego młodzi coraz później dobierają się w pary na poważnie. A Ty byś chciał, by szóstoklasistka pokochała Cię z wzajemnością. Jesteś mądry, solidny, pewnie podszedłbyś do tego z pełną odpowiedzialnością. No i co? Ile lat chodzilibyście ze sobą? 10, 12? Wtedy też pojawia się mnóstwo problemów, bo chodzenie ciągle chce czegoś nowego.
Wniosek- ciesz się, że Twoje serce wybrało świetną dziewczynę. Organizm spłatał Ci trochę figla wybierając młodziutką dziewczynę, ale za jakiś czas ta różnica wieku nie będzie miała znaczenia. Kto wie, jak się Wasze losy potoczą. Teraz szukaj plusów swojej sytuacji. Znasz już to charakterystyczne bicie serca, niepokój i tęsknotę. Jeśli pierwsze uczucie skierowane jest do osoby niedostępnej, to widocznie tak jest lepiej. Snuj marzenia, obserwuj ją z daleka i dbaj o swój rozwój.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione