nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023

Notował Adam Śliwa

dodane 18.05.2017 10:39

Mamo...

O tym, co najbardziej chcieliby powiedzieć swojej mamie, wyjawili aktorzy, dziennikarz i pieśniarka.

Mamo...   Krzysztof Kurek /pap Marcjanna Lelek

aktorka – Najbardziej chciałabym podziękować mojej mamie za to, że mądrze nas wychowywała. Wcześniej tego nie zauważałam i dopiero teraz, jako dorosła osoba, zdałam sobie z tego sprawę i to doceniam. Podziwiam ją za to, jak miała wszystko przemyślane, jak sprawiała, że z całym rodzeństwem trzymaliśmy się razem, jak popychała naszą trójkę delikatnie do różnych rzeczy. Chciałabym podziękować mamie, że była takim aniołem, który stoi obok i otacza nas opieką.

 

 

 

Mamo...   Marcin Kmieciński /StrefaGwiazd/PAP Michał Olszański

dziennikarz – Moja mama umarła dwa lata temu. Chciałbym jej podziękować za to, co od niej dostałem: pogodne, pozytywne nastawienie do świata i otwartość wobec ludzi. Moi rodzice mieli ze sobą bardzo dobrą relację i to samo zaszczepili mnie i mojej siostrze. Będę obchodził 40 lat małżeństwa. Moja mama zawsze mówiła, że nie chciałaby być zależna od innych. Tymczasem pod koniec życia dostała udaru i musieliśmy podjąć trudną decyzję, by po intensywnej terapii umieścić ją w specjalnym ośrodku. Było to dla nas i dla mamy bardzo trudne. Dziękuję Ci, mamo, że ten ostatni, trudny etap tak godnie znosiłaś.

 

 

 

 

 

 

Mamo...   roman koszowski /foto gość Mateusz Kornas

dziennikarz radiowy – Kiedy myślę o mamie, obok słowa „kocham”, zawsze pojawia się też „dziękuję”. Za obecność, za to, że w każdej chwili mogę na nią liczyć, za to, że zna mnie jak nikt inny. Wszystkie moje wyzwania w życiu, jak choćby egzaminy, mama przeżywa bardziej niż ja. Słucha też namiętnie wszystkich moich audycji i jej pochwały dużo dla mnie znaczą. To, gdzie teraz jestem (nie tylko w życiu zawodowym), to, jakim jestem człowiekiem, jest w ogromnej części jej zasługą.

 

 

 

 

Mamo...   Ireneusz Sobieszczuk /pap Jerzy Kryszak

aktor, satyryk – Moja mama była niezwykłą, wspaniałą i ciepłą osobą. Gdy żegnałem się z nią przed śmiercią, nie mam pewności, czy słyszała moje słowa. Chyba nie. Ale gdybym miał znów możliwość porozmawiania z mamą, powiedziałbym, że bardzo ją kocham, że była najwspanialszą mamą, jaką mogłem mieć. Jeżeli za pośrednictwem „Małego Gościa” to do niej dotrze, to chciałbym przekazać Mamie, że bardzo ją kochałem i kocham.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..